Замовити IpLex
ТЕСТ-ДРАЙВ
ipLex.Преміум
ipLex.Профі.XL
ipLex.Профі
ipLex.Бухгалтер
ipLex.Законодавство
Ваше им'я
E-mail, Контактний телефон

 

IpLex

 

 

Програми і бази даних законодавства України

Мультиплатформений інтерфейс

 

Big-data. В Iplex Ви отримуєте не тільки саму законодавчу базу, а ще й безліч інструментів для господарської та правозастосовної діяльності: судові рішення, консультації, бази юридичних осіб та ФОП, форми документів, калькулятори та інше. Інформація збирається з десятків офіційних джерел та формується у єдиний комплекс пошуку, аналізу, прийняття рішень.

Зв`язок даних генерує нове знання. В Iplex дані уніфікуються та встановлюються прямі і зворотні зв`язки, що існують між ними. Ви в один клік отримуєте судові рішення, які посилаються на обрану статтю закону. Або простежуєте зв`язки суб`єктів господарювання. Або подивляєтесь досьє учасників судового процесу.

Моніторинги виконують за Вас більшість нудної роботи. Ці сервіси щоденно ретельно перевіряють та сповіщають Вас про редакції важливих документів, стан Ваших бізнес-партнерів, хід судової справи, заплановані події... Їх достатньо лише поставити на контроль.

Завжди поряд. Онлайн-версія ІpLex адаптована для смартфонів, але є ї нативні додатки для Android та iPhone. Вони краще використовують можливості мобільних пристроїв, одночасно допомагаючи вирішувати питання дійсно на ходу.

Телефон, планшет. Iplex був першим, хто серйозно зайнявся українським законодавством для смартфонів та планшетів. Зараз він є безперечним лідером мобільних баз законодавства. Понад 350 тисяч користувачів встановили додатки ipLex на свої гаджети, ноутбуки та макбуки.

Ноутбук, сервер. Для офісної роботи створені потужні і сучасні законодавчі бази. Потрібно швидко і якісно забезпечити законодавством великий штат працівників і десятки філій? У нас є такі рішення.

Мільйони документів. Повна нормативна база, база судових рішень, регіональні документи, словник термінів, нормативні довідники, каталог банкрутств т.і.

5 платформ. Підтримуються версії ipLex для Android та Windows, але не тільки... Шанувальникам Apple представлені розробки для iPhone, iPad і макбуков. А для організацій і підприємств, які дбають про свою інформаційну безпеку - рішення на відкритих кодах Ubuntu Linux.

Склад інформації ipLex

Нормативні акти, Регіональна база, Блок новин, Каталог банкрутств, Курси, Індекси, Словник термінів

Судові рішення, Перевірка фірми, Проекти законів, Бухоблік, Звітність, Кадрове діловодство.

 

© 2010-2021 ConcordSoft
З питань абонентського обслуговування: (063) 767 51 94