Замовити IpLex
ТЕСТ-ДРАЙВ
ipLex.Преміум
ipLex.Профі.XL
ipLex.Профі
ipLex.Бухгалтер
ipLex.Законодавство
Ваше им'я
E-mail, Контактний телефон

 

ipLex.Профі

 

Це повністю мобільний додаток. На ПК або смартфон встановлюється тільки клієнтська програма, яка зв'язується з базами на серверах розробника. Також працює, використовуючи браузер.

 

СКЛАД ІНФОРМАЦІЇ

 

Нормативні акти

База нормативно-правових актів вищих і центральних органів влади України, яка щодня поповнюється і актуалізується. Джерелами інформації є офіційні сайти органів влади (для оперативного наповнення) і офіційні публікації (для остаточної звірки тексту). Додається інформація про реквізити, публікації, статус документів. Наводиться історія змін документа, поточна редакція, тексти попередніх і майбутніх редакцій на певну дату. Підтримується найважливіша функція зворотного зв'язку документа - посилання на норми права судових рішень, підзаконних актів, узагальнень судової практики, відомчих роз'яснень, правових позицій ВСУ та ін.

Регіональна база

Нормативно-правові акти обласних державних адміністрацій та обласних Рад України. Джерелом інформації є офіційні сайти відповідних місцевих органів влади.

Блок новин

 • списки документів, які надійшли в базу нормативно-правових актів. Списки формуються щодня за останні 30 днів. Найбільш важливі документи ссопровождаются анотацією або розгорнутим коментарем. Є можливість упорядкувати документи за датою або рубрикою;
 • нові редакції документів для поточного, минулого і майбутнього тижня. Окремо обробляються документи, які користувач поставив на контроль. Система поміщає їх в окремий список і сигналізує про зміни редакцій спеціальним показником на іконці розділу;
 • інформація про найважливіші події судової влади України. Оперативно відслідковуються судові рішення Верховного Суду України, які мають прецедентний характер, наводяться їх тексти і короткий опис суті;
 • оперативна інформація про законопроекти, які прийняла Верховна Рада України і які найближчим часом можуть стати законами.

Судові рішення

База судових рішень судів України загальної юрисдикції. При формуванні бази проводиться серйозна додаткова обробка інформації:

 • відсікаються неінформативні рішення (проміжні рішення перших інстанцій, однотипні, "під копірку" рішення про допомогу і пенсії);
 • в текстах розставляються ссилкм на нормативно-правові акти, їх статті та пункти, що потім дозволяє швидко робити вибірки судової практики до норм права;
 • між судовими рішеннями встановлюються зв'язки, які дозволяють відстежити проходження справи по інстанціях;
 • для полегшення роботи зі списком рішень, до кожного рішення додається коротка суть справи.

Перевірка фірми

Швидка перевірка юридичної особи за базами банкрутств і судових рішень. Для перевірки потрібно вказати код ЄДРПОУ фірми. Знайдені матеріали дозволяють вивчити "судову біографію" потенційного ділового партнера, уникнути угод з неплатоспроможною особою, своєчасно пред'явити претензії до банкрута. Також є можливість автоматично моніторити відразу всіх своїх контрагентів. Для цього потрібно скласти список кодів ЄДРПОУ фірм-контрагентів. Програма буде щодня перевіряти такий список і в разі появи нової інформації просигналізує спеціальним показником на іконці розділу.

Каталог банкрутств

Всі офіційні оголошення про процедуру банкрутства. Згідно законодавства, ця інформація публікується в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр". А з січня 2014 інформація про справи про банкрутство публікуються на офіційному сайті Вищого господарського суду України. Інформація розділу допомагає своєчасно пред'являти претензії до контрагента - банкрута, а також перевірити потенційного ділового партнера. Також відомості про банкрутство використовуються в інтегрованому сервісі "Перевірка фірми", який дозволяє автоматично контролювати цілий перелік своїх контрагентів.

Курсы, индексы

Розділ нормативно-довідкової інформації, необхідної для практичної діяльності, в тому числі:

 • щоденні курси валют;
 • індекси інфляції;
 • соціальні показники (мінімальна зарплатня, пенсія, прожитковий мінімум и ін);
 • нормативи праці та її оплата;
 • списки державних реєстрів, класифікаторів, стандартів та ін.

Словник термінів

Близько 30 тисяч правових термінів в алфавітному порядку. До кождому терміну наводиться цитата з нормативного акта, в якому визначається цей термін. Якщо термін трактується по-різному в різних документах, то наводяться всі наявні визначення.

Державні установи

Веб-посилання на офіційні сайти органів державної влади.

 

© 2010-2021 ConcordSoft
З питань абонентського обслуговування: (063) 767 51 94