Замовити НАУ
Мега-НАУ
НАУ-Експерт
USB-НАУ
Ваше им'я
Контактний телефон, e-mail

 

Мега-НАУ-Судові рішення

 

 

База судових рішень для адвокатів, суддів, юрисконсультів підприємств і організацій

Багатомільйонна база документів - судових рішень і правової інформації

 

МЕГА-НАУ - інтегрований банк даних, який об'єднує базу правової і аналітичної інформації НАУ-Експерт і базу судових рішень НАУ-Судові рішення.

НАУ-Судові рішення містить рішення загальних і спеціалізованих судів України, які офіційно оприлюднені відповідно Закону України "Про доступ до судових рішень" №3262-IV від 22 грудня 2005 року.

НАУ-Эксперт - універсальна правова система, яка містить: нормативно-правові акти, проекти законів, консультації, роз'яснення, погляди, довідник органів влади, каталог справ про банкрутство, словник термінів, форми і бланки, зразки договорів і процесуальних документів, довідники, класифікатори т.і.

 

МЕГА-НАУ щоденно автоматично поновлюється засобами Інтернет.

Зв'язки судових рішень

В процесі проходження справи судовими інстанціями, одні судові рішення можуть посилатися на інші, а ті, в свою чергу, також мають власну історію. МЕГА-НАУ дає можливість переглянути весь ланцюжок пов'язаних рішень в хронологічному порядку з можливістю переходу в кожне з них. Крім того, спеціальними позначками позначаються "вхідні" та "вихідні" рішення по відношенню до поточного. Також здійснюється контроль проходження справи, тобто існує механізм відстеження появи нових справ в ланцюжку.

Нормативне обгрунтування судового рішення

При винесенні рішення суддя спирається на діючі нормативно-правові акти. В МЕГА-НАУ з тексту судового рішення можна швидко перейти до нормативного акту, в редакцію, яка діяла на момент винесення рішення з позиціонуванням на згаданій в рішенні статті.

Збірки судових рішень до нормативних актів

Технологія "зворотних зв'язків" дозволяє знаходити судові рішення, які посилаються на нормативні документи або їх конкретні статті. В МЕГА-НАУ до кожної статті закону або кодексу дається перелік судових рішень, який, по-перше, є найбільш повним, тому що відбирається з мільйонів справ бази, по-друге, є динамічним, тобто кожен раз формується з урахуванням нових судових прецедентів , і по-третє, рішення згруповані по судам, які їх прийняли.

Пошукові можливості

МЕГА-НАУ має потужний пошуковий механізм, адаптований під законодавство та окремо під специфіку судових актів: пошуки за контекстами, реквізитами, тематикою, закладками, зв'язками. У переліку знайдених документів можна провести повторний пошук або сортування за типом і датам.

Технічні вимоги

Windows NT, 2000, XP, Vista, 7, 10; ОЗУ от 512 МБ; Процессор от Pentium 4; Дисковий простір від 170 Гбайт.

 

© 2010-2021 ConcordSoft
З питань абонентського обслуговування: (063) 767 51 94